Podbij z nami rynek chiński

Rozpoczynamy nabór przedsiębiorstw sektora MŚP do udziału w misji gospodarczej branży produktów spożywczych i alkoholowych połączonej z udziałem w Międzynarodowych Targach Tang Jiu Hui w Chengdu Tang Jiu Hui są największymi i najstarszymi targami branży spożywczej w Chinach, odbywającymi się corocznie od 1955r. Wiosenna sesja odbywa się co roku w Chengdu. W targach bierze udział ponad 3000 wystawców, 300 tys kupujących, oraz transakcje warte ponad 10 miliardów PLN.

Targi Tang Jiu Hui skierowane są do wszystkich producentów produktów sektora rolno-spożywczego, produktów ekologicznych i alkoholowych, w szczególności: serów i produktów mlecznych, mięsa i produktów mięsnych, orzechów, nasion, zbóż, warzyw i owoców, miodów, olejów i tłuszczy, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, wyrobów piekarniczych, chrzanów oraz produktów mrożonych. W targach mogą brać udział także producenci opakowań spożywczych.

Uwaga! Z przedsiębiorcami, którzy zgłoszą swój udział w projekcie zostanie zorganizowane spotkanie. Spotkanie jest obowiązkowe. Przedsiębiorca, który nie weźmie udziału w spotkaniu zostanie wykluczony z projektu. Celem spotkania będzie wyposażenie przedsiębiorców w wiedzę i praktyczne narzędzia pozwalające na analizę i diagnozę ich potencjału wewnętrznego, zewnętrznego, określenie ich pozycji rynkowej oraz wsparcie w zakresie określenia celów strategicznych mających na celu wzrost konkurencyjności na rynku międzynarodowym w kontekście udziału w wydarzeniu. Po spotkaniu zostanie wybranych 5 przedsiębiorstw (1 osoba z każdego przedsiębiorstwa), które wezmą udział w targach. Koszt udziału finansowany jest ze środków Funduszy Europejskich.

Termin wydarzenia: 20–27 marca 2018 r.

Termin zgłoszeń: do 07.02.2018r.

Spotkanie z przedsiębiorcami: 9 lutego 2018 r.

Kontakt: wz@lodzkie.pl tel. 042 663 35 96

 

 

Zarejestruj się:

 

Dane przedsiębiorcy

Dane kontaktowe

Dane osobowe uczestnika targów

Informacje dodatkowe